S ročním prdem do USA - sebevražda? Uvidíme… 

Za ty tři roky jsme toho stihli hodně. Po návratu z naší cesty se Peťa vrátil k původnímu zaměstnavateli. Já brzy zjistila, že svou upřímností málokterého šéfa potěším, a tak jsem začala podnikat na vlastní pěst. Měli jsme krásnou svatbu (http://lissa811.rajce.idnes.cz/Nase_svatba/ ). Brzy po ní jsme kousek za Brnem zakoupili stavební pozemek, načež jsme v sousední vesnici zdědili domek. Následovaly opravy a předělávky. Stihli jsme pár dovolených (http://lissa811.rajce.idnes.cz/ ), pořídili jsme si nejhoršího psa na světě (http://lissa811.rajce.idnes.cz/Aischa_s_collection_2013/ ) a za krátko po něm nejlepší miminko na světě :)  http://lissa811.rajce.idnes.cz/Nas_prdola_0-10mesicu/ )

Nyní má náš syn 13měsíců a polovina z našeho páru naznala, že nastal příhodný čas vyrazit zase někam dál . A rádi bychom se o to s Vámi podělili.

V následujících třech týdnech se chystáme objet trasu New York – Boston – Niagarské vodopády – Washington – New York. Letenky koupeny, ubytování a vozítko rezervovány, plán cesty dopodrobna rozvržen. Teď už jen aby nás v USA pustili přes imigrační a malej nás neuštval už v letadle a máme vyhráno!

replika klockor

Richard Mille Replica

 

Zpět