Připravujeme: Mexiko 

Letos jsme byli odhodláni jet na Floridu, v březnu, na 3týdny.

No, jak už to tak bývá, letíme do Mexika, v lednu, a na 3tydny to taky nebude.

Plány jsme trochu přehodnotili po pátrání, co budeme na Floridě mimo čvachtání dělat. Krom umělých atrakcí  (které my moc nevyhledáváme) v podobě aquaparků, disneylandů apod. zbyl už jen národní park Everglades, který by mě, pravda, lákal, ovšem jako program na 3týdny je to dost málo. A tak koukám do mapy a říkám si: Hele Mexikoooooo - yucatáááán, oleee :)

Zběžně sjedu informace o řízení - good, ceny ubytování na airbnb super, období dešťů good, bezpečnost a choroby good. No tak letos Mexiko! A pak procházím, co vše nabízí Yucatán a okolí a je mi jasné, že 3týdny je na všechny ty úchvatné mayské pyramidy, džungle, plameňáky, cenoty, ostrovy, krokodýli, jezera, vodopády, historická města a skvělé šnorchlování se želvami a rejnoky úplně nedostačující.

Nakonec jsme zvolili dost časově i vzdálenostně náročný okruh. A popravdě replica orologi di lusso trochu trnu, jak všechny ty delší přejezdy autem s dětmi zvládneme. Na druhou stranu se všichni neskutečně těšíme. Nějak se to poddá, v nejhorším něco vypustí, ale spíš se to poddá :) Letenky a ubytování na 11 různých místech - zařízeny. Auto - rezervováno. 12nocí strávených zjišťováním informací - checked. Neštovice - právě absolvovány. Zdá se, že nic nebrání tomu v lednu vyrazit. Tak držte palce :)

best replica watches https://www.besttime.me

 

 

Zpět