3 týdny do odjezdu 

replica watches

rolex replica

pondělí: Práce. Poslední očkování (žlutá zimnice). Konečně. Kdo stejně jako já nesnáší jehly, určitě chápe můj úlevný výraz ve tváři. Varování před vedlejšími účinky tohoto nejagresivnějšího očkování: až do 12dnů po AAA Rolex replica watches aplikaci horečky, třesavka, nateklé uzliny, nevolnost. Nic z toho nás naštěstí zatím nepotkává ve velkém měřítku. Koupě nové potápěčské masky (jen něco levnějšího, co nám můžou ukrást, aniž by nás to mrzelo). Výtečný steak ve steakbaru. Objednávám podvodní foťák.

https://ladies-watches.jewelryvillage.org/

úterý: Práce. Kafe se ségrou. Balím jednu z prvních krabic. Kupujeme letenky Srí Lanka - Chennai (Madrás). Výběr cestovky, u níž si necháme vyřídit indická víza. Scrabble. Testujeme nové cestovní "peněženky", které se nosí pod oblečením. Registrace AAA Rolex replica watches do indického online systému nákupu jízdenek na vlak.

středa: Práce. Poslední kontrola na očním (po laserové operaci). Práce. Zubař. Poslední návštěva na alergologii. Vana.

čtvrtek: Práce. Vyzvednutí posledních léků v lékárně. Léků bereme pro jistotu víc než méně, člověk nikdy neví. Antibiotika, dezinfekce, léky na alergii, ibalgin, spoustu léků na srajdu, obvazy, náplasti, něco High quality replica watches na plísně, tablety na dezinfekci vody, kapky do očí. Kafe s kámoškou. Večeře. Vyplňování formuláře k získání víza do Indie. Sex. Smrt.

pátek: Práce. Poslání žádosti víza. Balení dalších krabic. Balení na hory - zítra budeme jen my, snowboardy a Alpy. Relax.

sobota: Žádná práce!!! :)

Zpět